Здорове харчування – це так просто разом з Нами

Одним з наших основних критеріїв управління бізнесу є постійна робота над розширенням асортименту нашої продукції з метою задоволення зростаючих потреб українського споживача в здоровому, якісному та порівняно дешевому продукті.

Саме тому ми звернули увагу на ТМ ЕМКО, мюслі чеського виробника Emco spol. s r. o.. Широкий асортимент продукції (від вівсяних каш швидкого приготування до мюслевих батончиків) задовільнить найвибагливіші смаки, а також забезпечить людину поживними речовинами та енергією фруктів, вівса та інших злакових культур. Ми намагаємось продемонструвати нашим споживачам, що харчуватись можна і правильно, і корисно, і смачно! А продукція, яку ми Вам пропонуємо, поєднує в собі якості корисного, вишуканого смаку, при відчутті дитячого нестримного бажання потішити себе смаколиком! Користь від здорових сніданків ТМ ЕМКО величезна, оскільки ідеальний сніданок повинен складатись із зернових продуктів, які нас забезпечують не тільки енергією, а й харчовими волокнами. Харчові волокна, які розчиняються, допомагають знизити рівень холестерину в крові, а волокна, які не розчиняються, покращують процес травлення! Завдяки оптимальному поєднанню розчинних та нерозчинних волокон, зернових продуктів – мюслеві продукти чеського виробника легкі, збалансовані та швидко засвоюються організмом. Окрім цього складовою частиною здорового сніданку повинні бути й молочні продукти.

Підписавши контракт з одним з найбільших виробників мюслевої продукції в Центральній Європі (Emco spol. s r. o.), вже в грудні 2012 р. ТзОВ Ніка Захід імпортувала в Україну першу партію цього продукту. Отож вже сьогодні Ви можете долучитись до людей, які споживають здорову продукцію ТМ ЕМКО.

Компанія Ніка Захід – офіційний імпортер та дилер продукції ТМ Емко на території України, оскільки ми зацікавлені в здоров’ї наших споживачів та розвитку нових споживчих трендів, які стосуються здорового харчування!