Новини

Яке свято без шоколаду ТМ Сarla?

В Україні особлива любов до шоколаду: його їдять, п'ють, дарують, ним пишаються, насолоджуються, захоплюються, з ним фантазують, ідуть у гості, освідчуються у коханні, приймають серйозні життєві рішення, з нього виробляють різноманітні фігури. А святковий день уявити без шоколаду взагалі годі!

Наша компанія щиро поділяє «шоколадні вподобання» нашого народу та прагне теж здійснити свій внесок в перетворення Вашого життя в солодку казку! Справжній шоколад бадьорить, чарує та дарує й так піднесений в ці дні настрій, посилюючи ефект Різдвяних свят! Не кожен знає, що окрім прекрасної гармонії смакових барв шоколад рятує від інфарктів,...

БільшеComments are closed

Здорове харчування – це так просто разом з Нами

Одним з наших основних критеріїв управління бізнесу є постійна робота над розширенням асортименту нашої продукції з метою задоволення зростаючих потреб українського споживача в здоровому, якісному та порівняно дешевому продукті.

Саме тому ми звернули увагу на ТМ ЕМКО, мюслі чеського виробника Emco spol. s r. o.. Широкий асортимент продукції (від вівсяних каш швидкого приготування до мюслевих батончиків) задовільнить найвибагливіші смаки, а також забезпечить людину поживними речовинами та енергією фруктів, вівса та інших злакових культур. Ми намагаємось продемонструвати нашим споживачам, що харчуватись можна і правильно, і корисно, і смачно! А продукція, яку ми Вам пропонуємо, поєднує в собі якості корисного, вишуканого смаку, при відчутті дитячого нестримного бажання потішити себе...

БільшеComments are closed

Соціальна діяльність ТЗОВ Ніка Захід

Соціальна активність ТзОВ Ніка Захід – вагома складова системи цінностей, що дозволяє компанії активно відповідати на виклики сьогодення та демонструвати свою позицію стосовно проблем та потреб суспільства, здійснюючи меценатську діяльність.
Компанія бере активну участь в наданні благодійної допомоги дитячим будинкам, залученні коштів в спонсорські програми, які є важливими для розвитку суспільства.

Уже вкотре компанія взяла участь в меценатстві, надаючи благодійну допомогу Свято-Онуфріївському чоловічому монастирю. Віра – це те, що завжди підтримувало наш народ у важкі для нього часи, а наше монашество молиться „за всіх і за все”, і труд цей невпинний.
Тому компанія Ніка Захід прагне долучитись до розбудови та підтримки «духовного храму» українського суспільства.

...
БільшеComments are closed