Власні торгові марки

У процесі безперервного вдосконалення, ми створюємо продукти та рішення, які підвищують рівень комфорту та якості життя. Виходячи із цих умов, ми запропонували найкращі альтернативи товарам-лідерам ринку з відповідним рівнем якості та за більш вигідною ціною, що дає можливість споживачам розумно витрачати свій бюджет, а дистриб’юторам – підвищувати власний прибуток.

Це ТМ Ранок (продукти харчування) та ТМ Stark (побутова хімія).


Обираючи нашу продукцію, Ви отримуєте:

1) Високий рівень якості, еквівалентний товарам-лідерам ринку
2) Максимально вигідні ціни
3) Ретельно підібраний та найбільш затребуваний асортимент
4) Приваблива та зручна упаковка
5) Лояльність покупців, які орієнтуються на якість

ТМ Ранок пропонує Вам широкий асортимент продуктів харчування: від круп, цукру, оцту, олій та овочевої консервації до чаїв, макаронних виробів, супів, вод та киселів.

Частину продукції компанія Ніка Захід виготовляє самостійно, решта – приват-лейбли, виготовлені на замовлення відомими як вітчизняними, так і закордонними компаніями (ЗАТ «Консервний завод Досі» (Угорщина, овочева консервація), ПП «Оліяр» (Україна, олія), ВАТ «Луцьк фудз» (Україна, томатна група), ВАТ «Вінницька макаронна фабрика» (Україна, макаронні вироби) тощо. З самого початку ТМ Ранок зробила свій вибір на користь якості. Стабільність якості продукції є візитною карткою компанії.

ranok

ТМ Stark – побутова хімія, виготовлена на замовлення ТзОВ Ніка Захід європейським виробником.

Продукція ТМ Stark – широка лінійка продуктів для прання усіх типів тканин, висока якість яких підтверджена численними лабораторними дослідженнями та сертифікатами якості. Продукція не містить фосфатів, бездоганно виводить стійкі плями і облагороджує речі приємним ароматом; пральні порошки легко розчиняються у воді, не залишають осаду; технологія захисту кольору не тільки виводить плями, а й підсилює яскравість кольору; окрім цього використовується делікатна формула, розроблена спеціально для ніжної шкіри. Якість та безпечність ТМ Stark, контролюється виробником на усіх етапах виробничого циклу: від сировини до готової продукції в упаковці. Європейські стандарти якості продукції та доступна ціна на вітчизняному ринку задовольнять найвимогливіші запити.

Stark