ТзОВ «Ніка Захід» займається дистрибуцією продуктів харчування, кормів для тварин, засобів гігієни та побутової хімії, солодощів.

Якісне охоплення території Львівської області забезпечує територіальний розподіл Львівщини між філіями (Стрийська, Червоноградська та Самбірська) та головним відділом збуту м. Львова. Ми пропонуємо нашим клієнтам зручні для них форми доставки продукції. Філії компанії розташовані таким чином, що ми маємо можливість здійснити постачання продукції у максимально короткі терміни.

Наші торгові представника пропонують допомогу в організації необхідних товарних запасів, вигідному розміщенню продукції в торговому залі, визначенню оптимального асортименту. Ми цінуємо час і засоби наших замовників, пропонуючи безперебійне постачання продукції протягом 24 годин.

Партнерам ми пропонуємо: швидке прийняття рішень, оперативність і чіткість у взаємодії, роботу з персональним менеджером, гнучку цінову політику, активну участь у просуванні продукції та інші види послуг.

Вже декілька років поспіль компанія є лідером з продажу на території Львівщини:

  • побутової хімії і засобів гігієни: Bella, Ficosota, Salamander, Арнест Україна, Онікс, Ніжний дотик, Конрил, Vilo, Е , Morning fresh, Kokosal, Luksja, Диво(Обухів), Stark, MOSQUITALL, Twist та ін.;
  • кормів для тварин: Клуб 4 лапи, М’яв, Гав, Оптіма, Комфорт та ін..
  • солодощів та кондитерських виробів: Carla, ТЕРА, Клим, Ласощі, Лагода, Улкер, Деліція, Золоте Зерно та ін.,
  • товарів бакалійної групи: Чумак, Стожар, Щедрий Дар, Маринадо, Славія, Майола, Первомайський МКЗ, Ролтон, Тая, Пролив, Екватор, Руна, Рідний Край, Оніс, Хуторок, Сімя, EMKO, Даринка, Маселко, Подільський Край, Київ-мікс, Іберіка, Оскар, Вельд та ін.;
  • напої: чаї Грейс, Ранок, кава Paulig, квас Ярило